Ana içeriğe atla

Rijkaard'ın Gitmesini Hayırlı Gören Galatasaraylı

Benim o. Ve size bu yazımda neden böyle düşündüğümü kısaca anlatacağım.

Sadece Türkiye'de değil, tüm dünyadaki futbol piyasasında gidişat kötüyse giden teknik direktördür. Buna itiraz yok sanırım. Fakat Galatasaray'ın son yaşadığı olaylarda herkesin gördüğü ve söylediği şu:

- "Ama bu durum diğerleri gibi değil. Bu sefer teknik direktör haklı, Rijkaard haklı. Yönetim hatalı, yönetim yüzünden oldu. Yönetim gitsin."

Bu kesinlikle gerçekleşmeyecekti. Gerçekleşmedi de. Bu yüzden Galatasaray'ın kötü gidişatını durdurmak için bu yönetimle, bu yönetimin aldığı futbolcularla, bu ligde, bu medya baskısında çalışamayan Rijkaard'ın yerine, bu saydıklarımla çalışmayı becerebilen birinin gelmesini daha hayırlı görüyorum. Bu kadar.

Ne istiyorsun dersen, cevabım tamamen farklı olurdu. Siz anladınız bence onu (umarım).

Güle güle
Kıvırcık saçlarına / Ak düşmüş uçlarına

Ofansif.com'daki yorumlar için:

Yorumlar

www.sonvagon.blogspot.com dedi ki…
Fenerbahçelileşmemeliyiz!

Daha önce zor durumlarda GS galibiyeti alıp günü kurtaran FB gibi yapıp sorunların üzerini kapatmamalıyız! 10 yıllık serinin bozulması bizi kaf dağına çıkartmamalı, sorunları masaya yatırmalı ve geleceğe sağlam adımlar atabilmeliyiz.

www.sonvagon.blogspot.com

Bu blogdaki popüler yayınlar

İddia Ediyorum Galatasaray - Atletico Madrid Maçına Bilet Kazanacak Taraftar Bulabilirim!

Merhaba sevgili okuyucu, GSBilyoner 'in yardımıyla Galatasaray - Atletico Madrid maçına bilet veriyorum. Düşün yani ben almıyorum, size veriyorum. Ühühü. Galatasaray taraftarının üye olarak takımına büyük katkı sağladığı GSBilyoner sistemine üye olurken herhangi bir ekstra ücret ödemediğinizi hatırlatalım. Sen üye oluyorsun sadece, takım gidip Keita'yı Baros'u alabiliyor. Böyle bir iş modeli :) Sorumuzu sormadan önce nasıl üye olunduğunu anlatalım! : Öncelikle şuraya giriyorsunuz ve üye oluyorsunuz. Üye olurken kişisel bilgilerinizde tuttuğunuz takımı GALATASARAY olarak belirliyorsunuz. Bu kadar. Aşağıdaki soruya cevap verirken, doğru cevapla birlikte GSBilyoner üye numaranızı da yorum olarak yazmanızı isteyeceğim. Soruya doğru cevabı veren 30. ve 50. kişi Agüero ve Forlan'ı stadda izleyecek. Eğer yorum sayısı 100'ü bulursa bence 3. bilet de 100. kişiye verilebilir :) O yüzden yorum yapmayı ihmal etmeyin, kazanma şansınızı tepmeyin! GELELİM OLDUKÇA KOLAY OLAN SO

Hasselbaink Samsun Dostlar Kıraathanesinde!

Nezih Türk spor basınımız öğretti bana böyle başlık atmayı :) Fotoğraftaki siyahi arkadaşımız, Atletico Madrid ile İspanya'da gol kralı olmuş, Chelsea'de oynamış, Hollanda milli takımında görev almış dünyanın en güzel isimli oyuncularından Jimmy Floyd Hasselbaink. Fotoğraftaki bıyıklı arkadaşımız, büyük ihtimalle tüm dünyadan tuttuğu siyahi oyuncuları Türk kulüplerine kakalayan, "hızlı bu zenci işte tazı gibi koşuyor" deyip kulüp başkanlarına gol makinesi diye çamaşır makinesi satan bir menajer. Fakat bu sefer makineyi doğru tutturmuş, ama bunun farkına ne o ne de Samsunspor varmış. Koskoca JFH, sen Samsun'a gel, böyle kahvelerde otur çay iç, sonra beğenilme git. Bu Samsunspor aynısını Sami Hyypia'ya da yaptı diyorlardı. Doğrudur. Şunu da herkes hatırlıyordur: JFH: Baba naber? Alpay Özalan: ... ??!

Forma Arkası #23 - Vennegoor of Hesselink

  Sığmıyor. Kısaltsaydınız bari! Vennegoor of Hesselink nedir abicim.