09 Kasım 2008

Derbi


Fenerbahçe endişeli. Galatasaray favori. Kewell yedek. Selçuk sert. Baros sağ açık. Carlos akıllı. Arda sinirli. Deivid yengeç. Emre aşık. Semih aynı. De Sanctis kötü. Dede (bile) bağırıyor. Skibbe manken. Fenerbahçe yorgun. Galatasaray yorgun. Fenerbahçe 4. Galatasaray 1.

3 yorum:

ultrANIL07 dedi ki...

Ben anlamıyorum... Cidden anlamıyorum. Fanatizm öyle bir bürümüş ki insanların gözünü... Yahu aynı kadro, aynı dizilişle Benfica deplasmanında adeta tarih yazdı. O maçın ardından biri de çıkıp "Baros sağ kanat oynatılır mı" diye sormadı, bu hezimetten sonra mı sormak akıllarına geliyor? İlla ki birinin boynuna geçirilecekse ilmik, kendi boyunlarına geçirsinler. Rahat bıraksınlar artık şu Skibbe'yi. Hatası var, yanlışı var... İlk defa mı yeniliyoruz Fenerbahçe'ye? Fatih Terim zamanında kendi evimizde 4-0 yenildik sonra gidip UEFA'yı aldık, yine Fatih Terim zamanında iyi oynayarak 6 tane yedik, Gerets zamanında son üç haftaya girilirken 4-0 yenildik sonra şampiyon olduk. Biraz mantık Allah aşkına! 4 tane yemişiz hâlâ yok hakem şöyleydi, yok Skibbe böyleydi... Yok arkadaş, şans yok. Afedersiniz ama sokayım böyle aşkın ızdırabına...

NOT: Sözlerim blog sahibine değildi tabii ki :)

bilog dedi ki...

Valla ben yine de alındım cevap vereceğim:)

Benfica maçıyla farkları yazayım. Bir kere orda Arda müthiş oynamıştı. hem ofansif hem defansif. kanadındaki adamı da iyi durdurdu yani. Fenerbahçe maçında ise ben uzun zaman ismini duymadım spikerden. Özellikle son dakikalarda çok top almaya başladı, her aldığında da yoğun markaja alındı. Siniri de cabası.

Baros'un sağ açık oynamasının kötü tarafı şu: Carlos son zamanlardaki en rahat hücum performansını gösterdi. Ki bahsettiğimiz adam Carlos lan! Benfica maçında Karan'ı sağ açıkta daha çok seviyorum.

De Sanctis Benfica'da kaplandı. maçı alan adamlardan. Bu maçta 3. golde çok büyük hataları var arka arkaya. Ki o gol bizi oyundan düşüren gol oldu.

Bi de 4 yemiş takım, şans deme yahu.

sinem dedi ki...

fb'li dayımın bana çektiği mesaj bence olayın özetidir: "mukadderat"

hakemmiş, şansmış, kötü futbolmuş, deplasmanmış... herşey yalan. bu psikolojiyi de zor atlatırız camia olarak.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.