18 Nisan 2010

Hangi Takım Hangi Takıma Yatıyor Şimdi?

Bir hesap yapalım.

Galatasaray, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemez. Onlar olacaksa Bursaspor olsun der. Fakat haftaya Galatasaray - Bursaspor maçı var ve yenerse Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı çok yüksek.

Fenerbahçe, Galatasaray'ın şampiyon olmasını istemez. Onlar olacaksa Bursaspor olsun der. Haftaya Galatasaray - Bursaspor maçı var. Galatasaray yenerse Bursaspor'u yakalayacaklar ve şampiyonluk şansları yükselecek. Fakat son iki haftaya girilirken başlarına bir Galatasaray belası dadanacak.

Beşiktaş, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemez. Bursaspor'un olmasını hiç istemez. Son hafta Bursaspor'la maçı var. Beşiktaş, Bursaspor'u yenerse Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı çok yükselecek.

Bursaspor, Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemez. Zaten istese de Beşiktaş şampiyon olamaz. Son hafta Beşiktaş'la maçı var. Yenerlerse şampiyonluk şansları çok yüksek. Burada bir sorun yok.

Şimdi kim kime yatıyo? Kim kime servisi yapacak, şampiyon yapacak? Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı. NELEROLOYOR OLM??!!

4 yorum:

Eren dedi ki...

:) güzel bir hesaplama olmuş...
Maçları izlemeyip kaderci bir yaklaşım yapmayı, salı günü toplu skorları almayı düşünüyorum ben.

Volkan dedi ki...

Bir ihtimal daha var,
Bursa her zamanki oyununu oynar, iki takımı da yener şampiyon olur
sonra bütün yaz yan gelir yatar....

GiesmrailS dedi ki...

ama trabzonu unutmussun

son hafta ts fb maci var yanilmiyorsam

biz 16 sendromu yasamayiz, cunku ben mantiken biraktim sampiyonlugu. yani onlarin denizlide yikildigi gibi yikilmayiz. ama ya onlar tekrar yasarsa.........hemde ts nin saracoglunda kolbasti oynamasiyla......

hakkimizda hayirlisi......(bu takim bizi bunlari dusundurmeye zorluyor ya.......)

umituymaq dedi ki...

çok ta fifi...

-küme düşen bir kentin mensubu olarak...-

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.