01 Kasım 2009

Düüt Ercan

Ercan Saatçi'nin karşısına Metin Özülkü'yü almış, Galatasaray'a küfürlerini görüyoruz kaç gündür her yerde. Videoyu da verelim hadi.+18'DİR BİLİNE

Konuya şurdan başlayalım. Bana göre Ercan Saatçi şimdi o küfürleri edip burayı kirletmek bile istemeyeceğim biridir. Düüütdür düüüüütün düüüüütüdür. Bu düüüütler öyle uzar ki, o kadar sevmem bu adamı.

Fakat bu video ile ilgili şunu söyleyeceğim, hiçbir şey yok büyütecek. Kızan Galatasaraylı arkadaşlarıma sesleniyorum, iki taraftar olarak bir araya geldiğinizde böyle muhabbetlere girmiyor musunuz sanki? Ben giriyorum. Vay ben o Fenerbahçe'nin düüüt diyorum, düüütün düütü Fenerbahçe diyorum, o Fenerbahçe'nin düüüüt taraftarı diyorum. Karşımdaki de hemen evet abi eheh ne düüüüt'ler diyor. Bunu biz yapıyorsak onlar da yapıyor. Onlar yapıyorsa öbür takım taraftarı da yapıyor. Burda Ercan Saatçi, karşısındaki Metin Özülkü ile iki Fenerbahçe taraftarı olarak muhabbet etmiş, küfrü de basmış arada. Ben buna kızmam. Tabi bu videonun yayımlanacağını bilmiyorlarsa. Buna istinaden kızmam diyorum. Buna kızmak saçma. O adam bir gazeteci(?!'^%&) olsa bile kızmam. Çünkü orda Ercan olarak konuşuyor, Ercan Saatçi olarak değil.

Şuna kızarım ama: Gidip kendi köşesinde Galatasaray'ın yaptığı koreografiyi PKK'nın renkleriyle bağdaştırmasına. Çünkü bunu yaptığı zaman bir gazeteci(/@_é$?) sıfatında yapmış oluyor. Yaptı da. İşte o an kendisini defterden sildiğimiz anlardan biriydi.

Şimdi bildiğimiz şey, bu adamın Hürriyet gazetesinin spor müdürlüğüne getirildiği. Yazarlığını da görmüştük zamanında. Düüüt. Hürriyet bizi hiç şaşırtmıyor.

Şunu da söylemeden edemeyeceğim, Hürriyet gazetesinin spor servisinin başında Ercan Saatçi, Sabah gazetesinin spor servisinin başında Bülent Timurlenk oldu şu an. İki gazeteyi de pek okuyan biri değilimdir ama, aradaki vizyon farkını siz de benim gibi farkedenlerdenseniz içimde birine karşı büyük sempati oluştu. Bu konu da başka bir yazıda incelensin hadi.


Ercan seni çok düüüüüt!

6 yorum:

tabatas dedi ki...

bülent timurlenk, ercan saatçi'nin avrupa futbolundan haberdar versiyonu.ha bi de rengi farklı.

bilog dedi ki...

oha

ultrANIL07 dedi ki...

Sansüre karşıyız! :)

benjcev dedi ki...

bülent timurlenk, fenerli rambo'nun ta kendisidir hatta.

dioxide dedi ki...

tabatas bence sen ne dediğini bilmiyorsun.

Jordan dedi ki...

oha yani bülent timurlenk'i tanımasak. çamur at izi kalsın yazdığınız yanlış.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.