03 Ekim 2009

Beşiktaş Her Yerden Gol Yiyor

Beşiktaş'ta işlerin kötü gittiğini söylemeye gerek yok aslında. Sahada kötü giden bir takım var, futbolcusu beğenilmiyor, paralar boşa saçılıyor, teknik direktörüne kızılıyor, yönetiminden nefret ediliyor. En son yumurta fırlatmalı bir olay da yaşanmış yanlış bilmiyorsam.

Bir tarafta bunlar olurken Beşiktaş başka bir yönden gol yedi. Biliyor musunuz? RTÜK, BJK TV'yi kapattı. Aynı şey Galatasaray'ın başına da gelmişti. Lisans sorunu. Esasında bu iki takıma bu işi düzeltmeleri için ek süre verilmiş. Fakat Beşiktaş yönetimi baklava yemekten bu sorunu halledememiş gibi görünüyor verilen süre içerisinde. Öte yandan GS TV açık olduğuna göre(açık di mi lan? hiçbir yerde kapandığını okumadım) Galatasaray yönetimi bu sorunu çözmüş.

Bir spor kulübü için önemsiz olduğunu söyleyenler çıkabilir ama, koskoca bir kulübün ismini taşıyan resmi televizyon kanalının bu şekilde bir şey yaşaması bence o takımın imajı açısından çok eksi bir puan. Aynı şeyi Galatasaray da yaşamıştı demiştim, o zamanları hatırlayın. Çok kötü bir durumdu. Öyle ki bazı Galatasaray taraftarları utanıp "Zaten hiç benimsememiştik bu kanalı" diyordu. Şimdi eminim onların hepsi GS TV izleyicisi. Neyse, o zamanları bir hatırlarsak, kurumsal konularda her yerden gol üstüne gol yiyordu Galatasaray. O zamanlardan iyi ders çıkardıkları şimdiki hallerine bakarak anlaşılıyor.

Bir Galatasaray taraftarı olarak dileğim, Beşiktaş'ın da bu zamanlarından iyi dersler çıkarmaması :)

http://www.ofansif.com/basin-yayin/spor-haberleri/besiktas-her-yerden-gol-yiyor/11214.aspx

2 yorum:

ultrANIL07 dedi ki...

BJK TV yine RTÜK tarafından kapatılmış. 1 Ekim itibariyle GS TV kulübün üç kuruşluk hesapları dolayısıyla kulüp tarafından kapatıldı. Kapatıldı derken şimdi olayı da açmak lazım. Bildiğin gibi kanal Digiturk bünyesine geçmişti kısa bir süre evvel. 1 Ekim itibariyle Digiturk'de herhangi pakete dahil değil bu kanal. Şifreli bir kanal artık. Açtırmak için ise kanala ayrıca abone olmak gerekiyor. 1 aylık zöt lira, 3 aylık zort lira gibi... Anlayacağın kanalın izlenmemesi için ellerden gelen arda konmuyor.

bilog dedi ki...

Valla ben pek benimseyemedim o kanalı, ondan bilemiycem :) Şaka maka ben GS TV'yi hiç izleyemedim sayılır. Senin de anlattıklarını yapmazsam hiç izleyemeyecek miyim şimdi ulan? İnternette de paralı olacakmış. PEH!

Bilgi için teşekkür.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.