25 Ekim 2009

Yemişim Derbisini, Bana Böyle Taraftar Lazım

Halis Taraftar Portreleri I - Mürüvvet Teyze ve Galatasaray from Ofansif on Vimeo.Hagi'nin çocuğuna altın takmak için tesislere giden bir teyze düşünün. Hem de daha önce hiç oralara gitmediği halde, tek başına yollara düşmüş.

Ben Mürüvvet Teyze gibi taraftarların var olduğunu bilmek istiyorum en azından. Piskopat taraftar istiyorum. Piskopat taraftar deyince sadece kavga eden, ortalığı yakıp döken anlıyoruz. Hayır efendim, Mürüvvet Teyze gibileri de piskopat taraftardır. Kendini takımına öyle adamıştır ki oturup anlatınca şaşırıp kalacağınız anlar yaşamıştır. İşin mi yok? deriz ya, işte onu diyebileceğimiz adamlar, kadınlar, teyzeler :), işte onları seviyorum be!

Video ile ilgili bilgi edinmek isteyenler şuraya bakarak bunun ne olduğunu çözebilir.

1 yorum:

tolga dedi ki...

bi de benim annem var, daha doğrusu annem ve ekürisi.. izmir, karşıyaka'da oturuyoruz. o zaman karşıyaka'dan galatasaray'a transfer olan yusuf (soyismi tepekule'ydi yanlış hatırlamıyorsam), karşıyaka nikah sarayında evlenecektir. inanılmaz bir yağmur yağmaktadır. annem ve ekürisi (bir komşumuz ve annemin iş yerinden bir arkadaşı) 6-7 yaşlarındaki kardeşimi de alıp, yusuf'un nikahına gitmişlerdi.. rahmetli anneannemin "el kadar çocuk topçunun nikahına götüreceksiniz diye bu yağmurda sokağa çıkarılır mı"diye anneme kızmasını hiç unutamam.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.