17 Eylül 2009

Bu Takımı Kim Yenecek?!

Ben bu lafı Barcelona için söylüyordum. Bugün kendi takımım için söylemek nasip oldu. İlginç olan Barcelona'nın eski teknik direktörünün takımımın başında olması. NELEROLOYOR!

Bugün Panatinaykosu Panatinaykosta devirdik. Maç öncesi sorsan bana, zor derdim. Denk güçleriz tamam, ama taraftardan, atmosferden çekiniyordum. Fakat maçın bir olimpiyat stadında oynanacağını söylememişti kimseler bana. Maç başladı çıt yok, bu mudur atmosfer? Zaten yer yer boşluklar ganisine bereketti. Ara ara bi canlandı taraftar ama o aralar da hep gol yediler. En yüksek ses çıkardıları zamanlar kendi kalecilerini protesto ettikleri anlardı. Kale arkasındaki çıplak taraftarların kollarını sağa sola sallayarak yarattıkları ambiansa hayran kaldığımı da belirteyim tabi. Ben yönetmen olacaktım ki...

Birkaç oyuncumuz hakkında fikirlerimi beyan edeceğim.

Emre Güngör, ailesi kızdığı için masadan hep erken kalkan kız gibisin. Linderoth'dan daha zararlısın, oyuncu değişikliği hakkımızı yiyorsun!

Hayri Kewell, iki maçtır 90 dakika oynuyorsun dikkatimizden kaçmıyor. Üstelik bu maçların biri geçen senenin Türkiye şampiyonuyla, diğeri deplasmanda Yunanların en güçlülerinden biriyle. Ne yaptı bu Frank sana?

Sarbi, nooldu olm sana?

Baros, o bulduğun pozisyonların en az birini daha atsaydın bu yazının başlığı "Yendik MİLAN!" olacaktı. Evet, not alıyorum maç izlerken. Başka bir maça kalsın bu, çalanı döverim!

Elano, yarın tüm gazetelerde ismini yamultarak başlıklar atılacağını biliyor musun? Bilmiyorsun tabi, sen yenisin. "BELANO!", "Yunanlar YALANO"

Keita, bu maçla alakalı değil bu söyleyeceğim ama sana şu "Abdulkadir ramiye ya da unkapanına gidelim" diye giden geyik şarkıyı kullanarak bir tezahürat yazasım var. Sözlerini tutturursam buraya yazarım!

4 yorum:

ziggytheking dedi ki...

Panatinaykos taraftarı için çıt çıkarmadılar demen çok garip. Maçın başındaki ve genelindeki sessizlik geçen hafta kaybettikleri 2 taraftarın anısına olabilir mi acaba? Sonra da erken gelen golün şokunu atlatamadılar belli ki.

Ben maçı sadece Panatha mou, se aghapo için izledim. Gereken yerde duydum, Pana ile eşleştiği için GS'ye minnettarım.

7. haftada görüşmek üzere!

bilog dedi ki...

Evet o aklımdan çıkmış yazıyı yazarken, önemsiz olay değil ama takımı desteklemeyecek kadar sessiz olmalarına bu olay etkili olduysa yanlış bu. Takım yeniliyor yahu.

Görüşelim!

Zlatan Muratanovic dedi ki...

3 hafta sonra Trabzonspor :)

bilog dedi ki...

:) Haydi bakalım, iyi maç olur umarım.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.