11 Eylül 2009

Türkçe Öğren GS Store!

Galatasaray, Metin Oktay'ın ölüm yıldönümü için özel bir koleksiyon hazırlamış. İyi güzel de, soru eki "-mi" ayrı yazılıyor be arkadaş. Ben bu sweatshirt'ü nasıl alayım da giyineyim?
Al sana Reha Muhtar yuvarlağı


İnanmayan buyursun: http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=5916

6 yorum:

koray dedi ki...

super tespit!

mischa dedi ki...

Abi Mecidiyeköy Store'a gittim. Şuan bu ürünler yok!!! Anma bandı da yok!!!

bilog dedi ki...

BJK maçı günü çıkacak galiba mischa

di canio dedi ki...

bence takılmayın bunlara olmasa iyi olurdu ama oluncada ben kesinlikle bu tişörtü almam olmaz geri kalan şeylere haksızlık bence ki güzel olmuş genel itibariyle

halk dedi ki...

tdk'Dan ödül alma niyetimiz yok. yani arkadaş metin oktay dedin mi, oraya o portreyi gömdün müydü gönül pek gerisini dinlemiyor, yanlışmıyım ya da yanlış mıyım?

bilog dedi ki...

halk,

Öncelikle şunu söyleyeyim. Galatasaray böyle bir hata yapmış, artık benim için Galatasaray bitmiştir, hiçbir ürününü almam gibi bir olay yok ortada.

Konuya dönersek, YALNIŞSIN. Bak ben hatalı yazıyorum. Ben yazarım, ben bir blog yazarıyım, insanım, KİŞİSEL alanımdan insanlara ulaşmaya çalışıyorum. Ama Galatasaray Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri, bir KURUM, GS Store o tshirtleri insanlara satan bir iş modeli. İşlerini iyi yapmak zorundalar. Bir dili düzgün kullanmak zorundalar. Bana ne önemi var ki dersen YALNIŞSIN. Ama şunu desen anlarım. Hata yapamazlar mı? Tabi ki yapabilirler. Herkes yapar. Hatalılarsa mağdur olanlar tepki gösterir, hatadan sorumlu kişiler özür diler. Olay bundan ibarettir. Sen tepki göstermezsen yarın o tshirtteki adam Metin Oktay'a benzemez. O zamanki tepkin de bir işe yaramaz.

YALNIŞ MIYIM?

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.