16 Mayıs 2009

Son Haftalarda Aynı Saatte Oynanan Maçlar

Herkes biliyor ki bu ülkede şike var. Bu sadece futbolda değil, bu ülkede rüşvet var, adam kayırma var, var da var. O yüzden hiç kimseye hiçbir şekilde güvenmiyoruz. Bu durum futbolda da böyle. O yüzden son haftalarda güya şike olmasın diye maçlar aynı gün aynı saatte başlar.

Hangi maçlar aynı saatte oynanır peki? Şampiyonluğu ve düşme hattını etkileyen maçlar. Buraya kadar bir sorun yok. Sorun şurda: Bu hafta oynanan 9 maç da şampiyonluğu ve düşme hattını etkiliyor. Gerçekten çok ilginç. Bu maçların 8 tanesi yarın aynı saatte başlayacak. Biri bugün oynanacak. Ve o oynanan maç şaka gibi ama, ligi haftalardır lider götüren ve hala şampiyonluğun en büyük adaylarından Sivasspor'un.

Yahu bu fikstürü kim düzenliyor? Kafanız mı güzel birader?

1 yorum:

muhder dedi ki...

önce sorgulanması gereken önceden plan yapamayan zihniyettir. bu hafta hacettepe-sivas ve ankaragücü-bjk maçları var ve hacettepe ile ankaragücü aynı saatlerde maç yapıyor. bundan tek çıkış yolu bir takımın ankarasporun stadını kullanmasıydı ancak buna iki takım da karşı çıktı ve unutulan bir diğer detay bankasya liginin playoff maçlarının bu hafta ankarada oynanıyor olmasıydı. yani velhasıl bir karışık durum var çözülemedi.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.