18 Nisan 2009

Bağyan Taraftar #15 - Ayıp Be Abla :)


Fenerbahçe tribününe sevgilerini gönderen bir abla.

Son GS-FB muharebesinden.

http://www.flickr.com/photos/sarbon/3437685631/

Formada N.K.F.V.A.S mi yazıyor ne?

8 yorum:

ultrANIL07 dedi ki...

Yirim onu ben, yirim :)

sinem dedi ki...

yani tamam ben de hiç küfretmiyor değilim ama şu hareketi de tasvip etmiyorum. bi defa hareketin kendisi kadın cinsine ithafen bir hakaret. sen kime çekiyorsun o hareketi? ayrıca diyelim ki tribünler de maçtan gazı alıp birbirine girdi, sen ne yapacaksın ablacım? saç mı çekeceksin, cimcirecek misin fenerlileri? hayret bişe.

sinem dedi ki...

bi de söylemeyi unuttum, forma arkasındaki teorisini nasıl uygulamaya geçecek merak ettim.

bilog dedi ki...

Kavramlara takılma. Cinsiyet ayrımı yapma. Sanki biz anne yaşında birini.. Töbe töbee :) Anladın sen onu. Küfürlerde kelimelerin anlamlarına bu kadar takılmamak lazım. Diyeceğim buydu.

Gelelim ikinci konuya. Bu ablalar tribünde olmanın güveniyle yapıyor bunları tabi. O yüzden sorun olmaz. Yapsınlar. Koruyacak adam var diye düşünüyorlar tabie.

ultrANIL07 dedi ki...

Bu hep filmlerde gördüğümüz belden bağlanan bir cisim var, o kullanılabilir pek tabii :) Ne de olsa demokrasilerde çare tükenmez :)

sinem dedi ki...

cinsiyet ayrımına dikkati çeken zaten kadının kendisi. küfürlerde kelime anlamına takılsam ben etmem zaten :) ama bi ayarı olmalı yani nasıl bu kadar kontrolden çıkabiliyor bir kadın ben onu anlayamıyorum. ben de "salak eşek domuz" demiyorum ama nkfvas da.. oha yani.. :)

bilog dedi ki...

Hangi film o ultrANIL07? :)

ultrANIL07 dedi ki...

Hangisini istiyorsun? Pek çok filmde rastladım da... :)

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.