29 Nisan 2009

Erik Gerets Galatasaray'a Dönsün!

Hani bazı transferler olur, taraftar istediği için yapılır. Peki taraftarın istediği teknik direktör takımın başına geçemez mi? Geçer. Özhan Canaydın'ın şampiyon Lucescu'yu gönderip "Taraftarın gönlündeki adam" dediği Fatih Terim buna en güzel örnek.


Galatasaray taraftarı teknik direktör olarak 2009-2010 sezonu için kimi ister? Bir anket yapılsa eminim Erik Gerets en üstte çıkar. Peki Marsilya'yı şampiyonluğa götüren Erik Gerets'in takımıyla anlaşmadığını ve seneye takımı olmadığını biliyor musunuz?

NEDEN OLMASIN? EY YÖNETİM, FUTBOL BLOGLARINI OKU. AKIL HOCALARINDAN TAVSİYE AL. SENEYE YAP ŞU İŞİ! GEREKİRSE KAMPANYA YAPALIM, SİTE YAPALIM, İMZA TOPLAYALIM!

Ama Bülent Korkmaz bizden biri mi? Erik Gerets de öyle. Hemen kanıtlayalım.

O meşhur 14 Mayıs'ın tv başında geçen dakikaları. Gerets'in heyecanına ve sevincine dikkat edin.



Gerets Performance! (Galatasaray for Championship)
by jimi_the_kewl


Alttaki fotolar da bizden ayrıldığında Marsilya'ya imza atarken görüntüleri. Giderken bile hala bizdendi o.




kaynak: http://acetobalsamico.blogspot.com/2007/09/erik-geretsin-montu.html

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Müthiş video. Eline sağlık.

sinem dedi ki...

bülent hocanın gitmesini istemiyorum ama illa onun yerine biri gelecekse bu gerets olmalı, evet. kalliye verilen şansın 10da 1i verilse bu adama cl de en az çeyrek finale çıkarız bi sonraki sene. kalliye lincoln getiriliyor geretse inamoto.. yazık lan.

ultrANIL07 dedi ki...

Boşuna heveslenme derim ben. Bülent'in bir yere gittiği yok çünkü. Ha öyle bir durumda ben de isterdim Gerets'in gelmesini, hem de çok... Ancaaaak. Sen bir kere adamı kapı dışarı etmişsin. Buna rağmen adamın Galatasaray aşkı sürüyor. Fakat kabul etmek gerekir ki piyasası da arttı artık. Zor o iş, biraz zor.

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.