22 Mart 2009

Göt Olmak


"Galatasaray kalan tüm maçlarında hiç puan kaybı yapmadan şampiyon olacak."

Bunlar benim laflarım. Birkaç gündür hem kendi blogumda yazı olarak hem de başka arkadaşların bloglarında yorum olarak belirttiğim bir fikrimdi. Ancak Galatasaray beni yine göt etti. Saolsun...

MERAK EDİYORUM
Skibbe'nin takımı Ali Sami Yen'de Kocaelispor'dan 5 yiyince "Ben görev aldığım süre içerisinde takımım burda böyle sonuç almadı." deyip ertesi gün Skibbe'yi gönderen Adnan Polat, kendi egolarını tatmin etmek için, takımın yenilmesi uğruna ligin ilk yarısının en iyi oyuncusu Lincoln'u dalga geçer gibi yedek kulübesine oturtup hiç oyuna sokmayan Bülent Korkmaz için "Ben Galatasaray tarihinde sırf "ben en büyüğüm, benden büyüğü yok." demek için takımın yenilgisine göz yuman bir teknik direktör görmedim." diyecek mi?

4 yorum:

eurostadiums dedi ki...

adnan polat o lafı söylesin bende göt olurum:) diyemez abi yüreği yetmez

benjcev dedi ki...

ben şunu anlamadım, hadi çamuru geçtim, nonda'nın forması ıslanmadı bile.

ben de yağmur olsam, yağmam bir hayaletin üstüne.

neyse futbolcular en az suçlu olanlar. mehmet güven, "beni oyuna almayın, ben yapamam" mı desin?

bilog dedi ki...

@benjcev,

Futbolcular da suçlu be abi. Mesela o Karan. Nooldu ona biri söylesin allasen. Herkes Lincoln diyor ama Baros dışındaki forvetlerin inanılmaz formsuz olması gerçeği de var bu takımda. Nonda geçen sene 10'dan fazla gol attı, Karan'ı anlatmaya gerek yok zaten. Nooldu bu adamlara?

benjcev dedi ki...

haklısın, suçlular. hatta bu adamlar gereğinden fazla bile oynadı. sene başında her ikisi için, 10 maça çıkamaz bu kadroda diyordum, sakatlıklar, cezalar falan çok da şans buldular.

kötü oynayan adam ağlamayacak arkadaşım. yok türk futbolcusuna şans verilmiyor demesin bundan sonra. aydın'a, mehmet güven'e, sabri'ye, volkan'a verdik de noldu?

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.