01 Mart 2009

Liverpool Nasıl Şampiyon Olacak?

İngiltere Futbol Federasyonu bir basın toplantısı yapacak. Diyecekler ki, "Artık Premier League'de Play-off sistemi uygulanacak. Sıralamada ilk 8'e giren takımlar birbiriyle eşleşecek ve eleme maçları oynayacak. Sona kalan kupayı alır. Hadi bakalım."Kralını tanımaz bu takım. İki Real Madrid, üç Barcelona birleşsin, yine şampiyon olur. Yeminlen.

Şampiyonlar liginde her sene kafaya oynayıp kendi ligini 4 veya 5. sırada bitirmek nedir? Kafanız mı güzel olm?

2 yorum:

alessandro del piero dedi ki...

liverpool dediğin gibi her takımı rahatça eler o sistemde ama gel gör ki manu'yu yine geçemez.. hayatta izlediğim onlarca manu-liv maçından max. 2-3 galibiyet alabilmiştir liverpool.. herkese tutan uğurları bir tek onlara tutmuyor.. böylesi de daha iyi zaten, o ezik futbollarıyla bir zahmet yenemicekleri bir takım da olsun..

bilog dedi ki...

Liverpool 5 sene öncesine kadar hem anfield'da hem de old trafford'da manu'yu yeniyordu. Liverpool'la ilgili en çok aklımda kalan şeylerden biridir bu. Son yıllarda yetenekli oyuncularının azalması ve kötü transferlerle manu'ya da hakimiyetini kaybetmiş oldu.

Misal, Michael Owen'den sonra gelen en işe yarar forvet Torres. Aradaki Anelka, Diouf, Cisse gibi adamlar tamamen kolpaydı. Bi bok yapamadan gittiler. O kadar yıl forvetsiz oynarsan manu'ya da yenilirsin tabi :)

Kupada gelsin o manu. Bak bakalım nooluyo :)

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.