15 Mart 2009

Hamburg Maçını Düşünmek

TV'de yapılan yorumlara göre Harry Kewell ve Shabani Nonda'nın Trabzon'a götürülmeme nedeni Hamburg maçıymış. Şimdi de ilk 11'ler belli oldu Lincoln yedek.

Şimdi soruyorum, deplasmanda 1-1 berabere kalınmış, Sami Yen'e gelecek bir Hamburg mu daha tehlikeli yoksa Avni Aker'deki Trabzonspor mu?

Hamburg maçı için dinlendirmek nedir? Trabzon maçı önemsiz maç mı?!

2 yorum:

alessandro del piero dedi ki...

keşke dinlendirmek olsaydı lincoln'ün yedek kalması.. ama 3 yaşında çocuk olmadığımız için biliyoruz ki aptalca bir disiplin göstergesi ve ego tatmininden başka hiçbir şey değil.. eğer bu günden itibaren lincoln başlarım takımınıza da diyip oynamamaya başlarsa ve biz de bu sebeple yerlerde sürünmeye başlarsak hiç ama hiç üzülmücem ne galataray'ın başarısızlığından ne de sene sonu büyük kaptan zannettiğimiz adamın gönderilmesinden.. galatasaray lincoln'den de bülent korkmaz'dan da çok ama çok büyüktür.. bunu lincoln belki anlamamış olabilir hak verebilirim ama bülent korkmaz anlamamışsa eğer bi zahmet gitsin ve bi daha da dönmesin.. umarım hiç bir şey zannettiğim gibi değildir ve yıllar sonra beni yeniden heyecandıran takımım tekrar soğutmaz kendinden..

ultrANIL07 dedi ki...

Pardon ama Lincoln bu zamana kadar top mu oynuyordu da bundan sonra küsüp oynamayacak. Lincoln disiplini hiçe sayarak, kendini arkadaşlarından ve hocasından üstün görürken disiplin dediğimiz şey neredeydi? Galatasaray Lincolsüz de gayet iyi mücadele etti. Belli ki Yunus'un kuyruk acısı hala geçmemiş, takım berabere kaldı. Nedir yani?

 
Bu blog BloggerV.com üyesidir.